PAST DATES:

 

TOURDATES 2017:

 04.2.2017 - HLUBOKÉ MAŠŮVKY, club BOOMERANG (+ Accept Revival)

17.3.2017 - PRAHA, Nová Chmelnice (+ Feline Melinda (It.), FREEDOM CALL (Ger.))

18.3.2017 - ZLÍN, Masters Of Rock Café (+ Feline Melinda (It.), FREEDOM CALL (Ger.))

18.3.2017 - CHROPYNĚ, Hell Club (Motoples)

01.4.2017 - BRNO, Melodka ( + Rimortis)

melodka2017 motoples2017 freedomcall2017 

TOURDATES 2016:

1.4.2016 - HRANICE, zámecký club

9.4.2016 - FRÝDEK - MÍSTEK, club STOUN

19.4.2016 - HLUBOKÉ MAŠUVKY, club BOOMERANG

14.5.2016 - KUŘIM ROCK FEST,

3.6.2016 - OSTRAVA, Club GARAGE, (Standa Hranicky 65)

4.6.2016 - KAMENITÉ ROCK FEST

2.7.2016 - SPALENÉ POŘÍČÍ - Basinfire Fest

15.7.2016 - VIZOVICE - Masters Of Rock, (11:40 - 12:20)

30.7.2016 - DAČICE - Rock Fest (22:00 - 23:00)

6.8.2016 - TÝNEC NAD SÁZAVOU - Rock Park (19:45 - 20:40)

13.8.2016 - OLBRAMOVICE - Rocková noc (20:40 - 21:30)

20.8.2016 - BĚLOTÍN - Bělotín Fest (21:00 - 22:00)

26.8.2016 - KŘIŽANOVICE - Last Night Festival

27.8.2016 - ORLOVÁ - Rock Therapy (17:40 - 18:20)

27.8.2016 - DARKOVICE u Opavy - Rock na Hrázi (22:40 - 23:30)

17.9.2016 - OLEŠNÁ - Poseldní výstřel motosraz (20:30 - 22:00)

14.10.2016 - HRADEC KRÁLOVÉ - Malšova Lhota, U Novotných

15.10.2016 - TEPLICE - Hvjezda (+Schlack), 20:00

21.10.2016 - OSTRAVA - Barrák (+ Eufory, Dorien)

29.10.2016 - KROMĚŘÍŽ - Stará Masna (+ Imortela)

 

kurim16 kamenite2016 mor2016 basinfirefest16 rockfestdacice16 rockpark16 belotin2016 krizanovice16 rocktherapy2016 13690726 1109528912450943 5120147153832368002 n hradec2016 barrak rockova noc2016 rock na hrazi2016 teplice16 krom2016

 

YEAR 2015:

TOUR SALAMANDRA+RIMORTIS+PERSEUS

7. Listopad, Sobota - OLOMOUC - U-klub
6. Listopad, Pátek - OSTRAVA - Barrák Music Club
31. Říjen, Sobota - DOMAŽLICE - Death Magnetic
30. Říjen, Pátek - TŘEBÍČ - Club R
24. Říjen, Sobota - PRAHA - Kbely - lidový dům
17. Říjen, Sobota - ÚMYSLOVICE u Poděbrad - KD
10. Říjen, Sobota - ZLÍN - Masters of Rock Cafe
3. Říjen, Sobota - BRNO - klub Melodka

25. Září, Pátek - ŠENOV - Horakůvka 20.00 - Veřejná zkouška aneb paříme s fanoušky....

29. Srpen, Sobota - HORNÍ ŽIVOTICE (okr. Bruntál)- basketbalové hřiště, 21.00

15. Srpen, Sobota - HODONÍN - Made of Metal

8. Srpen, Sobota - HOSTIM (Znojmo) - Rocková Hostim

25. Červenec, Sobota - LIBEREC - Vesec - Benátská!

25. Červenec, Sobota - NOVÝ JIČÍN - Jičínfest

24. Červenec, Pátek - OLOMOUC - Korunní pevnůstka - Kovadlina Czech Fest

4. Červenec, Sobota - OSTRAVA - Slezskoostravský rockfest

26. Červen, Pátek - TŘEBÍČ - Metal fest

13. Červen, Sobota - HLUČÍN - štěrkovna - MOTOSCUK 2015

6. Červen, Sobota - VYŠNÍ LHOTY - Kamenité Open Fest

30. Květen, Sobota - TEPLICE - Zahájení lázeňské sezóny

22. Květen, Pátek - DOLNÍ ČERMNÁ (u Letohradu)- Under Dark Moon

25. Duben, Sobota - PRAHA - Hells Bells - Oslava 15.výročí založení klubu !!!

24. Duben, Pátek - LOVOSICE - Gambrinus Club ZRUŠENO Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ

17. Duben, Pátek - FRÝDEK MÍSTEK - Stoun (+ Witch Hammer)

28. Březen, Sobota - LEŠANY (Benešov) - Music Live Club

20. Březen, Pátek - PARDUBICE - Žlutý pes(+ Rimortis)

6. Březen, Pátek - ČESKÉ BUDĚJOVICE - MC Fabrika (support Phoenix in Fire)

28. Únor, Sobota - ZLÍN - Masters of Rock Cafe NEUTRALFEST (+ Neutral, Rimortis, Eagleheart, Porta Inferi, Sagittari)

2015 07 24 2015 08 08 2015 04 17

2015 09 25 senov horakuvka 2015 06 26 trebic Tour2015 small 2015 05 22 2015 02 28 zlin

ROK 2014:

13. Prosinec, Sobota - ZLÍN, Masters of Rock Cafe - FREEDOM CALL (GER), (+Dragonhammer - ITA)

12. Prosinec, Pátek - PRAHA, Nová Chmelnice - FREEDOM CALL (GER), (+Dragonhammer - ITA)

6. Prosinec, Sobota - KOPŘIVNICE, Daymoon

1. Listopad, Sobota - Brno - Favál (+Roxin Palace (IT), Ahard)

31. Říjen, Pátek - Praha - Nová Chmelnice (+Roxin Palace (IT), Unzucht (GER))

25. Říjen, Sobota - ZLÍN, SH Euronics, hvězda večera ACCEPT (GER)

24. Říjen, Pátek - Ostrava Barrák

18. Říjen, Sobota - Úmyslovice (15 let Rimortis)

28. Září, Neděle - Itálie - Bergamo

27. Září, Sobota - Itálie

26. Září, Pátek - Itálie - Pordenone

20. Září, Sobota - Rovná

13. Září, Sobota - Horní Tošanovice Dožínky, 21.00

30. Srpen, Sobota - ORLOVÁ, Rock Therapy

2. Srpen, Sobota - OLBRAMOVICE ( + Rimortis, Eagleheart, Ascendancy, Sagittari, Flowerwhile, Sotury, Žralok ve zdi )

12. Červenec, Sobota - VIZOVICE - Masters of Rock

3. Červenec, Čtvrtek - VRATIMOV

28. Červen, Sobota - HAVÍŘOV Suchá, Rock na grilu - RÁDIO ČAS ROCK !

21. Červen, Sobota - KUNÍN

7. Červen, Sobota - KAMENITÉ Open Fest 17.00

7. Únor, Pátek - ZLÍN - Masters of Rock Cafe ( + U.D.O, BLACK BLITZ )

 

ROK 2013:

9. Listopad, Sobota - KOPŘIVNICE,
bar DAYMOON, 21.00

 

2. Listopad, Sobota - PRAHA
NOVÁ CHMELNICE. Narozeninový koncert - 15 let

 

19. Říjen, Sobota - BRNO
FAVÁL. Narozeninový koncert - 15 let

 

18. Říjen, Pátek - OSTRAVA
BARRÁK. Narozeninový koncert - 15 let

 

5. Říjen, Sobota - BELLUNO (IT)
- 5 OLD SALOON

 

4. Říjen, Pátek - UDINE (IT)
- 4 PIPER CLUB

 

24. Srpen, Sobota - OSTRAVA
- Slezskoostravský Rock-Fest 2013 Open Air ► plakát

 

16. Srpen, Pátek - NOVÉ HEŘMINOVY,
23.00

 

10. Srpen, Sobota - OLBRAMOVICE u Brna
(+ Rimortis, Eagleheart, Neutral)

 

3. Srpen, Sobota - PLASY
- Čech Rock Plasy ► www.cechrockplasy.eu/

 

27. Červenec, Sobota - KŘIŽANOVICE U BUČOVIC (22.30)

 

27. Červenec, Sobota - OPAVA Kylešovice,
Rock na grilu - Areál U Chovatelů (17.00) ► plakát

 

20. Červenec, Sobota - SEDLETÍN u Havl.Brodu
(+ Rimortis)

 

20. Červenec, Sobota - ŠTERNBERK
- Šternberský kopec, 15.05 ► sternberskykopec.cz/

 

6. Červenec, Sobota - Klein Pöchlarn
- Niederosterreich (AT) - klub Fenris

 

29. Červen, Sobota - VLAŠIM
- Podblanickej Nářez - areál letní kina

 

22. Červen, Sobota - STARÁ BĚLÁ
- Let's rock for Charita

 

15. Červen, Sobota - KAMENITÉ

 

31. Květen, Pátek - PLZEŇ, METALFEST Open Air
- Amfiteátr Lochotín, 14.10

 

24. Květen, Pátek - VÝRAVA
- Letní parket (+Debustrol, Alkehol), 22.05

 

4. Květen, Sobota - BRUNTÁL
- Vítání Jara (+Contract, Chilli -PL, Orchidea, Rotor), 17.00

 

16. Březen, Sobota - BRNO, Favál
(+ Eagleheart, Rimortis, Porta Inferi, Neutral)

 

14. Únor, Čtvrtek - HAVÍŘOV, Stolárna

 

ROK 2012:

3. Prosinec, Sobota - PRAHA, Exit Chmelnice
Koncert zrušen z důvodu uzavření klubu Exit Chmelnice

 

12. Listopad, Sobota - BRNO, Favál
(+ Eagleheart, Sebastien, Flowerwhile, Samhain)

 

28. Říjen, Pátek - OSTRAVA, Barrak (Ex-Tančírna)
19.00 (+Eagleheart, Sebastien, Flowerwhile)

 

1. Říjen, Sobota - CESENATICO (IT)

 

30. Září, Pátek - BOLOGNA (IT)

 

24. Září, Sobota - TIŠNOV
Klub Pod kinem, 23.00 (+ Line Of Sight, Invaze, Sensitive Hate, Decadenth, Silent Hill)

 

6. Srpen, Sobota - SEDLETÍN
(23.30)

 

30. Červenec, Sobota - ŽATČANY
(Open Sun fest - 18.00)

 

29. Červenec, Pátek - DAČICE
(Rockfest), 20.00

 

23. Červenec, Sobota - KŘIŽANOVICE U BUČOVIC
- Křížek Fest 1 - 20.00, fotbalové hřiště

 

2. Červenec, Sobota - BUKOVINA U PŘELOUČE
(Letní Parket)

 

1. Červenec, Pátek - VRBĚTICE
- areál SDH - 22,00 (+Metropoll, S.P.O.K.E.N., Hard Rain)

 

25. Červen, Sobota - ROVNÁ (u Sokolova)
- Rovenské rockování
Koncert z technických důvodů zrušen

 

11. Červen, Sobota - KAMENITÉ
(okr. Frýdek - Místek) Open Fest (+Arakain, Vitacit, Dymytry, Traktor....), 16.20

 

4. Červen, Sobota - PLZEŇ
- Metalfest Open Air, 12.30

 

28. Květen, Sobota - MŠENO U MĚLNÍKA
(Night metal Fest - 23.00)

 

21. Květen, Sobota - ZNOJMO
- Festival Louka open

 

14. Květen, Sobota - KARVINÁ
letní kino (+Citron, ...))

 

30. Duben, Sobota - MĚSTEC KRÁLOVÉ
(Pálení čarodějnic)

 

24. Duben, Neděle - BĚLOTÍN
(+ Tarchon Fist, Rimortis, Porta Inferi)

 

23. Duben, Sobota - BRNO, Faval
(+ Tarchon Fist (It), Rimortis)

 

22. Duben, Pátek - OSTRAVA, Tančírna
(+ Tarchon Fist (It), Rimortis)

 

8. Duben, Pátek - POVAŽSKÁ BYSTRICA
-klub Apollo (Sk, + Tristana)

 

2. Duben, Sobota - JAMNÉ (u Jihlavy)
KD (+ Karakum)

 

1. Duben, Pátek - PRAHA, Exit Chmelnice
(+ Rimortis)

 

19. Březen, Sobota - MRÁKOV U DOMAŽLIC
- kulturní dům (+ Rimortis)

 

18. Březen, Pátek - ČESKÉ BUDĚJOVICE
- Martys club (+ Rimortis, Rentgen)

 

4. Březen, Pátek - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
M klub - Hard Session (+Debustrol, Porta Inferi, Rescator)

 

19. Únor, Sobota - TŘINEC, Bar rock-o
(+Ahard, SG)

 

ROK 2011:

3. Prosinec, Sobota - PRAHA, Exit Chmelnice
Koncert zrušen z důvodu uzavření klubu Exit Chmelnice

 

12. Listopad, Sobota - BRNO, Favál
(+ Eagleheart, Sebastien, Flowerwhile, Samhain)

 

28. Říjen, Pátek - OSTRAVA, Barrak (Ex-Tančírna)
19.00 (+Eagleheart, Sebastien, Flowerwhile)

 

1. Říjen, Sobota - CESENATICO (IT)

 

30. Září, Pátek - BOLOGNA (IT)

 

24. Září, Sobota - TIŠNOV
Klub Pod kinem, 23.00 (+ Line Of Sight, Invaze, Sensitive Hate, Decadenth, Silent Hill)

 

6. Srpen, Sobota - SEDLETÍN
(23.30)

 

30. Červenec, Sobota - ŽATČANY
(Open Sun fest - 18.00)

 

29. Červenec, Pátek - DAČICE
(Rockfest), 20.00

 

23. Červenec, Sobota - KŘIŽANOVICE U BUČOVIC
- Křížek Fest 1 - 20.00, fotbalové hřiště

 

2. Červenec, Sobota - BUKOVINA U PŘELOUČE
(Letní Parket)

 

1. Červenec, Pátek - VRBĚTICE
- areál SDH - 22,00 (+Metropoll, S.P.O.K.E.N., Hard Rain)

 

25. Červen, Sobota - ROVNÁ (u Sokolova)
- Rovenské rockování
Koncert z technických důvodů zrušen

 

11. Červen, Sobota - KAMENITÉ
(okr. Frýdek - Místek) Open Fest (+Arakain, Vitacit, Dymytry, Traktor....), 16.20

 

4. Červen, Sobota - PLZEŇ
- Metalfest Open Air, 12.30

 

28. Květen, Sobota - MŠENO U MĚLNÍKA
(Night metal Fest - 23.00)

 

21. Květen, Sobota - ZNOJMO
- Festival Louka open

 

14. Květen, Sobota - KARVINÁ
letní kino (+Citron, ...))

 

30. Duben, Sobota - MĚSTEC KRÁLOVÉ
(Pálení čarodějnic)

 

24. Duben, Neděle - BĚLOTÍN
(+ Tarchon Fist, Rimortis, Porta Inferi)

 

23. Duben, Sobota - BRNO, Faval
(+ Tarchon Fist (It), Rimortis)

 

22. Duben, Pátek - OSTRAVA, Tančírna
(+ Tarchon Fist (It), Rimortis)

 

8. Duben, Pátek - POVAŽSKÁ BYSTRICA
-klub Apollo (Sk, + Tristana)

 

2. Duben, Sobota - JAMNÉ (u Jihlavy)
KD (+ Karakum)

 

1. Duben, Pátek - PRAHA, Exit Chmelnice
(+ Rimortis)

 

19. Březen, Sobota - MRÁKOV U DOMAŽLIC
- kulturní dům (+ Rimortis)

 

18. Březen, Pátek - ČESKÉ BUDĚJOVICE
- Martys club (+ Rimortis, Rentgen)

 

4. Březen, Pátek - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
M klub - Hard Session (+Debustrol, Porta Inferi, Rescator)

 

19. Únor, Sobota - TŘINEC, Bar rock-o
(+Ahard, SG)

 

ROK 2010:

20. Listopad, Sobota - OSTRAVA
Prostor-Tančírna

plakat tancirna2010 

13. Listopad, Sobota - BRNO
Faval

plakat brno salamandra titanic2010 

19. Září, Neděle - PARDUBICE
Žlutý pes (support Primal Fear)

 

21. Srpen, Sobota - IVANOVICE NA HANÉ
Pivní slavnosti

 

21. Srpen, Sobota - OLBRAMOVICE
okres Znojmo, 00:10 – 01:10

 

20. Srpen, Pátek - JIŘÍKOVICE

 

31. Červenec, Sobota - LONCA DI CODROIPO
Itálie

 

16. Červenec, Pátek - KŘÍŽANOVICE u Bučovic
KŘÍŽEK FEST ( + DARK GAMBALLE, EXIT, ZETOR, ŠAŠCI V MANÉŽI )

 

15. Červenec, Čtvrtek - VIZOVICE
Masters Of Rock křest 5. CD Time to Change

 

5. Červenec, Pondělí - BUKOVINA U PŘELOUČE
Letní kino - ROCK ATTACK

 

3. Červenec, Sobota - ORLOVÁ
ROCK THERAPY

 

25. Červen, Pátek - TŘINEC
NOC PLNÁ HVĚZD

 

18. Červen, Pátek - KARVINÁ
HEY! ANIMAL fest

 

29. Květen, Sobota - TEPLICE nad METUJÍ
Teplická rocková noc

 

15. Květen, Sobota - KUŘIM
ROCKFEST

 

8. Květen, Sobota - JABLUNKOV
Gorolski maj

 

30. Duben, Pátek - MĚSTEC KRÁLOVÉ
(+ Rimortis)

 

10. Duben, Sobota - MOST
Hi metal Most, KD Medůza, 18:00 - 19:30

 

23. Leden, Sobota - BRNO
Faval ( + REVOLTONS It, EAGLEHEART)

 

22. Leden, Pátek - OSTRAVA
Tančírna ( + REVOLTONS It, + AHARD Cz )

 

21. Leden, Čtvrtek - PRAHA
EXIT Chmelnice ( + REVOLTONS It )

 

20. Leden, Středa - PRAHA
Abaton (support U.D.O. Ger)

 

19. Leden, Úterý - ZLÍN
Masters Of Rock Café (support U.D.O. Ger),

 

ROK 2009:

28. Listopad, Sobota - UDINE (It)
Club Piper ( + REVOLTONS It )


27. Listopad, Pátek - LONATO DEL GARDA BRESCIA (It)
Olden Live Club (+REVOLTONS -power metal Italy)


20. Listopad, Pátek - ZLÍN
Masters Of Rock Café (support UFO UK)


14. Listopad, Sobota - ROVNÁ
okr Sokolov, 21:00, kulturní sál


29. Srpen, Sobota - OSLAVANY U BRNA
info


8. Srpen, Sobota - SVOJŠICE U Přelouče
letní amfiteátr Rockattack (původně KUTNÁ HORA)


18. Červenec, Sobota - HLINSKO V ČECHÁCH
Blatenský rock metal, 23:30 + RIMORTIS, SAMHAIN a KARAKUM)


4. Červenec, Sobota - VRBĚTICE


3. Červenec, Pátek - KAROLÍN (Kvasice)
okr. Kromeříž, 22:00


26. Červen, Pátek - TŘINEC
NOC PLNÁ HVĚZD


13. Červen, Sobota - ORLOVÁ
1.ročník ROCK THERAPY (hudbou proti drogám).


6. Červen, Sobota - PLZEŇ
Watt


5. Červen, Pátek - PRAHA
klub Hells Bells


30. Květen, Sobota - BRNO
FAVAL music circus - support ELVENKING


15. Květen, Pátek - ROŽNOV POD RADHOŠTĚM
Harcovna


8. Květen, Pátek - OSTRAVA Tančírna
+ RIMORTIS, EAGLEHEART


18. Duben, Sobota - ČESKÉ BUDĚJOVICE
KD Vltava (+ KRLEŠ, VOTCHI)


14. Duben, Úterý - PRAHA
Exit Chmelnice - support Blaze Bayley


21. Březen, Sobota - BĚLOTÍN
KD (+ INS CELLET, GRACE, PORTA INFERI)


28. Únor, Sobota - POLICE NAD METUJÍ
Music Hall Zděřina

 

ROK 2008:

27. Prosinec, Sobota - PRAHA
Exit Chmelnice - Rockové vánoce


22. Listopad, Sobota - OSTRAVA Tančírna
SLAVÍME 10 LET - výroční koncert

salamandra10 plakat 700


26. Říjen, Neděle - PLZEŇ
KD Šeříkovka spolu s / with SABATON


25. Říjen, Sobota - ZLÍN
Masters Of Rock Café spolu s / with SABATON (Swe) Švédští metaloví dravci na turné s novou deskou "The Art Of War"!


22. Říjen, Středa - OSTRAVA
předkapela / support TARJA TURUNEN


27. Září, Sobota - BRNO
FAVAL music circus


22. Srpen, Pátek - LIBÁ u Františkových Lázní
20.30


16. Srpen, Sobota - BOHUŇOV u Bystřice nad Pernštejnem
metal fest


9. Srpen, Sobota - VRBĚTICE
hřiště SDH Vrbětice (Valašské Klobouky - Slavičín)


8. Srpen, Pátek - PRAHA
EDEN - fotbalový stadion Slávie, jako předkapela / support IRON MAIDEN začátek 18:00


26. Červenec, Sobota - OLBRAMOVICE u BRNA
Rimortis, Eagleheart, Nightwish rev., Firezone


25. Červenec, Pátek - MALÁ SKÁLA
Benátská noc


12. Červenec, Sobota - VIZOVICE
Masters Of Rock


5. Červenec, Sobota - NETŘEBICE u Poděbrad
(Rimortis)


27. Červen, Pátek - TŘINEC
NOC PLNÁ HVĚZD 15:50 stage A


14. Červen, Sobota - VYŠNÍ LHOTY-Kamenité
u Frýdku Místku - Multisteel open fest 2008 19:00


13. Červen, Pátek - HAVÍŘOV
Inkubátor


31. Květen, Sobota - TEPLICE nad METUJÍ
Teplická rocková noc


3. Květen, Sobota - HRADEC KRÁLOVÉ
El Diablo (Eagleheart, Krleš)


2. Květen, Pátek - KRALUPY nad VLTAVOU
Ponorka hudební bar (Eagleheart, Krleš)


1. Květen, Čtvrtek - PLZEŇ
Pod Lampou (Eagleheart, Panychida)


26. Duben, Sobota - OSTRAVA
klub Prostor - Tančírna (Eagleheart, Rimortis)


25. Duben, Pátek - KARVINÁ
Hard Cafe (Eagleheart, Rimortis)


19. Duben, Sobota - PRAHA
Exit Chmelnice (Eagleheart)


18. Duben, Pátek - DOBŘÍŠ
Rock Hole (Eagleheart)


5. Duben, Sobota - PRAHA
Matrix music club (Eagleheart, D.N.A.)


4. Duben, Pátek - MĚSTEC KRÁLOVÉ
kulturní dům


29. Březen, Sobota - BRNO
Melodka hudební klub (Eagleheart, Mr. Scarecrow)


28. Březen, Pátek - JIHLAVA
Trane music club (Eagleheart, Rimortis, Karakum)


22. Březen, Sobota - BĚLOTÍN u HRANIC
kulturní dům 20.00, (The Creason)


24. Únor, Neděle - VÍDEŇ
Planet Music Club - čtvrtfinále soutěže International Live Award


11. Leden, Pátek - Městec Králové

 

ROK 2007:

15. Prosinec, Sobota - Frýdek - Místek
Rockové vánoce 2007


30. Listopad, Pátek - OSTRAVA
klub Prostor - Tančírna křest 4. CD Faces of Chimera


9. Listopad, Pátek - PRAHA
klub Hells Bells křest 4. CD Faces of Chimera


14. Říjen, Neděle - Praha
Exit Chmelnice (+ Evidence One)


13. Říjen, Sobota - Nýdek u Třince
RETFEST vol.1


7. Září, Pátek - Frýdek - Místek


1. Září, Sobota - Čeladná

 

11. Srpen, Sobota - Vrbětice
hřiště SDH Vrbětice (Valašské Klobouky - Slavičín)


14. Červenec, Sobota - Netřebice u Poděbrad


13. Červenec, Pátek - Bukovina u Přelouč
parket Bukovina


30. Červen, Sobota - Viničné, KD (u Bratislavy)
WOLFMETALFEST 20.40-22.00


29. Červen, Pátek - Třinec
NOC PLNÁ HVĚZD


16. Červen, Sobota - Nepomuk
Nepomucké rockové léto 2007


26. Květen, Sobota - Teplice nad Metují
Teplická rocková noc 2007 20:10


5. Květen, Sobota - Ostrava, Harley Davidson
Slezsko-ostravský hrad 20.00 -21.00

 

ROK 2006:

2. Prosinec, Sobota - Zlín
WINTER MASTERS OF ROCK


25. Listopad, Sobota - Praha
klub Hells Bells


30. Září, Sobota - Chorzow - Katowice
Polsko (křest CD kapely No-Mads)


2. Září, Sobota - ROCK NIGHT KUŘIM MADE IN GAMBRINUS
17:00


26. Srpen, Sobota - Vendryně
BARROCKO Fest Open Air vol.4.


19. Srpen, Sobota - Vsetín
Rock Fest Open Air 16:00


19. Srpen, Sobota - Bušín u Šumperku
BušínFest 00:30


18. Srpen, Pátek - Ružiná pri Lučenci
rekreační středisko, More than Fest


22. Červenec, Sobota - Čeladná


1. Červenec, Sobota - Spálené Poříčí
BASINFIREFEST


23. Červen, Pátek - Třinec
NOC PLNÁ HVĚZD 19:10


2. Červen, Pátek - Havlíčkův Brod
ČECHOVKA 19:30


2. Červen, Pátek - Lipnice nad Sázavou
Rock nářez 22:00


17. Březen, Pátek - Karviná
HARD CAFE, + Euthanasia


18. Únor, Sobota - Ostrava
klub Prostor - Tančírna + kapely NO-MADS a Enochian 19:00

 

20. Leden, Pátek - Praha
klub Hells Bells


19. Leden, Čtvrtek - Heřmanův Městec
klub Ambiente

 

ROK 2005:

 

26. Listopad, Sobota - Frýdek - Místek
klub Stone

 

23. Září, Pátek - Umyslovice u Poděbrad
kulturní dům

 

4. Září, Neděle - Banská Bystrica
amfiteátr - More Than Fest 18:00 (Grave Digger, Kreator)

 

20. Srpen, Sobota - Kraslice
ROCKOVÉ SADY

rockove sady2005

 

13. Srpen, Sobota - Lázně Velichovky

 

23. Červenec, Sobota - Karviná, park
KOKA FEST

kokafest plakat2005  kokafest2005

 

2. Červenec, Sobota - Peklo u Trutnova
Rockfest

 

1. Červenec, Pátek - Spálené Poříčí
BASINFIREFEST

 basinfirefest2005

 

24. Červen, Pátek - Třinec
NOC PLNÁ HVĚZD

noplnahvezd2005

 

4. Červen, Sobota - Lipnice nad Sázavou
ROCK NÁŘEZ 20:30

rocknarez2005

 

6. Květen, Pátek - Praha
Hells Bells

 

2. Duben, Sobota - Ostrava
Prostor-Tančírna

 

12. Únor, Sobota - Umyslovice u Poděbrad
Kulturní dům

 

ROK 2004:

20. Listopad, Sobota - MARTIN
festival


13. Listopad, Sobota - BYSTŘICE nad PERNŠTEJNEM
rock. hospoda Milenium


12. Listopad, Pátek - PRAHA
klub Hells Bells


30. Říjen, Sobota - POVAŽSKÁ BYSTRICA
klub Dreváreň


29. Říjen, Pátek - KOŠICE
klub Butterfly


15. Říjen, Pátek - ČESKÉ BUDĚJOVICE
klub Černý velbloud host TRISTANA, Slovensko


8. Říjen, Pátek - BRNO
klub FAN FAVORIT

koncert plakat 2


1. Říjen, Pátek - OSTRAVA
klub Prostor 19:00 host TRISTANA, Slovensko


14. Srpen, Sobota - Český Těšín
Salamandra hraje v sobotu v 16.20 13.-14.srpna 2004 - Český Těšín - park A.Sikory - METAL BURNING FEST 2004 - open air (vystoupí: TANKARD, HYPNOS, DARKSIDE, ADOR, DORATH, ENDLESS, SALAMANDRA, R.E.T.,....)


27. Červenec, Úterý - Dolní Rožínka
u Bystřice pod Perštejnem


17. Červenec, Sobota - Frýdek Místek, Rockfest
zahrada Národního domu 20:00 - 21:30


10. Červenec, Sobota - Plzeň
BASINFIREFEST 2004 Spálené Poříčí

basinfirefest2004

26. Červen, Sobota - Třinec
Festival Noc plná hvězd v 19:10


26. Červen, Sobota - Studénka
Festival dobré muziky Kotvice 2004 místo konání "Na Mlýnské" ve 22:30


12. Červen, Sobota - Ostrava
klub PROSTOR, křest 3. CD Great Moravian Elegies - v 19:00 hod. Kmotrem desky se stane rocková legenda Standa Hranický. Součástí akce je nahrávání Live DVD skupiny. Spolu: Tristana (Slovensko), Ignis Fatuus


5. Červen, Sobota - Lipnice nad Sázavou
Rock nářez


4. Červen, Pátek - Praha - klub Hells Bells
klub Hells Bells, křest 3. CD Great Maravian Elegies


29. Květen, Sobota - Praha - KD OPATOV, SOUTH METAL FEST
od 17:00 Disillusion/G/, Firestorm/A/, ... Salamandra na závěr

southmetalfest2004


15. Květen, Sobota - Kuřím u Brna
ROCK MADE IN GAMBRINUS, v 15:45

kurim2004

 

ROK 2003:

30. Listopad, Pondělí - Brumov - Bylnice


30. Listopad, Pondělí - Rožnov u Jaroměře
navíc uvidíte Scelet, Komunální odpad, Rea Silvia


30. Listopad, Pondělí - Plzeň - klub Alfa
(Americká třída). Společný koncert se Science Fiction


30. Listopad, Pondělí - Praha - klub Hells Bells
vystoupí Science Fiction


30. Listopad, Pondělí - Rockový nářez - Lipnice nad Sázavou
amfiteátr - sobota v 16:30


27. Červen, Pondělí - TŘINEC - Festival Noc plná hvězd
pátek v 19:00

noc2003


30. Listopad, Pondělí - Nový Bor u Horažďovic
Rockový pivní festival 21:45


30. Listopad, Pondělí - Kochánov u Netína


30. Listopad, Pondělí - Volyně
Open Hell Fest


30. Listopad, Pondělí - Lopeník u Uherského Brodu
sraz motorkářů


30. Listopad, Pondělí - České Budějovice
8. BUDĚJOVICKÁ ROCK PARTY, kulturní dům Vltava


25. Říjen, Pondělí - Havířov - Stružník , ŠODY FEST 2
vystoupí: SALAMANDRA , MORAVSKÝ ANDĚL , PIVOSAURUS, JOYS , AFTER DARK, polská kapela NO-MADS

sodyfest2003

 

8. Listopad, Pondělí - Lodz´,Polsko
Salamandra, TSA

koncert plakat polsko lodz 2003

 

ROK 2002:

28. Prosinec, Sobota - VENDRYNĚ


21. Prosinec, Sobota - TRUTNOV
Music bar NA NIVÁCH 20:00


14. Prosinec, Sobota - PRAHA
LUCERNA ples akademického gymnázia


9. Listopad, Sobota - BRNO
klub Babylon, Edguy, Kreator, Salamandra


8. Listopad, Pátek - PRAHA
Hells Bells


19. Říjen, Sobota - České Budějovice
klub Egypt


18. Říjen, Pátek - Bystřice nad Pernštejnem
Sokolovna


28. Září, Sobota - Vratislavice u Liberce
areál pivovaru - festival


27. Září, Pátek - SALAMANDRA FEST - Klub PROSTOR - TANČÍRNA, Ostrava, Na nábřeží.
hosté : KRLEŠ, IVORY GATE, ENOCHIAN, historický šerm


24. Srpen, Sobota - Festival - Kochánov
(u Netína), 20.00 hod


23. Srpen, Pátek - Polsko Katowice
Dragonia fest TO ALERGIA


17. Srpen, Sobota - ROCK-FEST OPEN DOOR
Václavovice, fotbal.hřiště, 16.20 hod


3. Srpen, Sobota - Festival - Havířov - Stružník (22.00 hod)


29. Červen, Sobota - ČESKÁ LÍPA


29. Červen, Sobota - Doubravník u Tišnova /u Brna/


28. Červen, Pátek - TŘINEC
Festival Noc plná hvězd


18. Květen, Sobota - CHORYNĚ
(okr. Vsetín) Salamandra, Moravský Anděl


4. Květen, Sobota - OSTRAVA
klub OHEŇ


13. Duben, Sobota - PRAHA
Hells Bells


12. Duben, Pátek - PRAHA
Hells Bells


2. Březen, Sobota - KELČ (Hranice na Moravě)


2. Únor, Sobota - NETÍN u Velkého Meziříčí
Kulturní dům v 19:00


31. Leden, Čtvrtek - OSTRAVA
klub Hudební Bazar

 

ROK 2001:

heavy metal tour 2001

15. Prosinec, Sobota - PRAHA, Rock Café
14. Prosinec, Pátek - CHOTUTICE (okr.Kolín)
8. Prosinec, Sobota - HAVÍŘOV klub Modrá svině
7. Prosinec, Pátek - OSTRAVA -Benátky
1. Prosinec, Sobota - České Budějovice
30. Listopad, Pátek - PARDUBICE klub Žlutý pes
24. Listopad, Sobota - STOD u Plzně
23. Listopad, Pátek - Mariánské Lázně


20. Říjen, Sobota - Praha - Hells Bells
plný program Salamandry


19. Říjen, Pátek - Praha - Hells Bells
plný program Salamandry


21. Září, Pátek - Nový Jazz Klub Český Těšín


19. Září, Středa - KD Družba Karviná
+DOGA, DORMOGEN + jiní


25. Srpen, Sobota - Vansdorf
festival SVĚT NEREZOVÉ OCELI


17. Srpen, Pátek - Přerov
BRUTAL ASSAULT - NA VÝSTAVIŠTI


4. Srpen, Sobota - Kozlovice
festival


29. Červen, Pátek - NOC PLNÁ HVĚZD, Třinec


23. Červen, Sobota - festival ROCK 2001, Roudnice nad Labem
+ CIMENT ogaři z luhu, KISS FOREVER BAND, MOPED, RAKETA & Bořek Slezáček, ....


23. Červen, Sobota - Festival Rock Day, Vodňany v 18:50
v 18:50 (SALAMANDRA + TLUSTÁ BERTA (Jinřichův Hradec), ,EASY RIDER (Praha), ARAKAIN (Praha), FLATTUS (Praha), ROWDIES (Praha), SEVEN (Č.Budějovice), JOHN DEE (Strakonice), CODA (Plzeň), IZZY (Jirkov), ZČISTAJASNA (Vodňany), SUCCESS (Vodňany), GREND'Z (Praha)


22. Červen, Pátek - Kralovice
se SCIENCE FICTION, aj.


1. Červen, Pátek - Rýmařov


19. Květen, Sobota - Záblatí
+ Grog


13. Duben, Pátek - Hranice na Moravě
+ Memoria, Endless (obě DOOM), Bubble Gun (pohoda cross-over), Red Hot Chilli Peppers revival (metalový revival), Sixteen


24. Březen, Sobota - Praha - Hells Bells


23. Březen, Pátek - Praha - Hells Bells


17. Březen, Sobota - Zlín, Music Land "A"
+Chroming Rose-Německo, Time Out, Science Fiction, Ferat - 3x z ČR,Hammer Heart-Slovensko


10. Březen, Sobota - Kaznějov, dům kultury


9. Březen, Pátek - Klatovy, klub Košile


8. Březen, Čtvrtek - Plzeň, C-klub


16. Únor, Pátek - OSTRAVA -Benátky
křest CD SKARREMAR

 

ROK 2000:

 

2. Prosinec, Sobota - Hells Bells - Praha
TLUSTÁ BERTA, PIGGERY, KABANOS, SALAMANDRA, ARGAIV. Akce!!!

 

28. Říjen, Sobota - KD Jitka - Jindřichův Hradec:
20:00 DENET 21:00 SALAMANDRA 22:00 ACCEPT REVIVAL 23:00 IRON MAIDEN REVIVAL

 

27. Říjen, Pátek - Lesopark Benátky - Ostrava
BLACKCOUNT BAALBERITH (koncertní premiéra sólového projektu), PIGGERY (skvělí hosté z Jindřichova Hradce), SALAMANDRA (v rámci maximalistického programu - hrálo se absolutně vše, co živě realizovat lze - vystoupila jako host flétnistka Tereza Pavlíková, jejíž výkon zajisté oceníte při poslechu CD "Skarremar") VIRTUAL VOID

 

23. Září, Sobota - HUDEBNÍ BAZAR - Ostrava:komponovaný večer "100 dní do 3. tisíciletí aneb METAL BYL A METAL BUDE"

 

11. Srpen, Pátek - DYNAMO NORTH POWER JAM - Litoměřice
Potížemi pronásledovaný festival nám poskytl kvalitní zázemí pro hodinovou show a zajímavý víkend: absenci avizovaných hvězd hojila přítomnost skvělých překvapení (kupříkladu THE SEVENTH AVENUE) a MIMOŘÁDNĚ skvělý, až ABSOLUTNĚ dokonalý výkon IMMORTAL

 

22. Červenec, Sobota - ANTONY FEST - Blatnice pod Sv. Antoníčkem (u Veselí nad Moravou)
ENDLESS, EUTHANASIA, HÁDRAMAŠMÁTRÁ, SALAMANDRA, aj

 

14. Červenec, Pátek - SILESIA OPEN FEST - Štítina u Opavy
BEHEMOTH, ENOCHIAN, SALAMANDRA, aj.

 

30. Červen, Pátek - HELLS BELLS, Praha -Smíchov
Otvírání rockové hospody

 

17. Červen, Sobota - fesival IMMORTAL SHADOWS v Pržně
hlavní kapela HYPNOS. DISIGURED CORPSE, HYPNOTICS SCENERY, SALAMANDRA, aj.

 

1999:

17. Prosinec, Pátek - Lesopark Benátky, Ostrava
SALAMANDRA, RITUAL, SACRIST, VIRTUAL VOID, INSIDENT


10. Prosinec, Pátek - RC Twister, Mohelnice
SALAMANDRA, SHARON


29. Říjen, Pátek - Kulturní dům Slavičín
SALAMANDRA, JUDAS PRIEST REVIVAL, OZZY OSBOURNE REVIVAL, DECIDE, THE SUBSTANCE OF CHANGE


25. Říjen, Pondělí - Tatran, Ostrava
KABÁT, SALAMANDRA


15. Říjen, Pátek - Hudební bazar, Ostrava
SALAMANDRA, EUTHANASIA, SHARON


21. Srpen, Sobota - RC Depo, Turzovka
SALAMANDRA


14. Srpen, Sobota - RADEGAST ROCK Open Air, Hlučín
GUANO APES, SIMORIAH, BUTY, TURBO, SALAMANDRA, BLACK & WATT, MUPY MUP, ...


5. Srpen, Čtvrtek - Hudební Bazar, Ostrava


9. Červenec, Pátek - Lesopark Benátky, Ostrava
IRON MAIDEN REVIVAL, JUDAS PRIEST REVIVAL, METALLICA REVIVAL, SALAMANDRA


21. Květen, Pátek - Lesopark Benátky, Ostrava
ENOCHIAN, SALAMANDRA, aj.


14. Květen, Pátek - Rock Café, Praha
CHROMING ROSE, SALAMANDRA, SHARON

facebook

VISITOR COUNTER

124198
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
114
159
1846
105213
5856
9169
124198
Your IP: 54.92.180.46
2017-07-24 14:44