TOUR DATES

25.5.2018 - SOBĚSLAV

  • Date Friday, 25 May 2018
  • Area: Areál Automotoklubu
  • Info: Metalbarstfest

26.5.2018 - TEPLICE

  • Date Saturday, 26 May 2018
  • Area: Teplice
  • Info: Zahájení lázeňské sezony, Čas koncertu: 19:00

15.6.2018 - OSTRAVA

  • Date Friday, 15 June 2018
  • Area: Důl Michal Ostrava - Michálkovice
  • Info: MICHAL FEST, Čas koncertu: 23:15

16.6.2018 - TRUTNOV

  • Date Saturday, 16 June 2018
  • Area: Camp Dolce
  • Info: NADĚJEFEST 2018

21.6.2018 - VYŠNÍ LHOTY

  • Date Thursday, 21 June 2018
  • Area: Areal Kamenité
  • Info: KAMENITÉ ČAS ROCK FEST

30.6.2018 - VRCHOSLAVICE

  • Date Saturday, 30 June 2018
  • Area: Vrchoslavice, Showtime: 19:30 - 20:20
  • Info: ROCKOVÝ MLÝN 2018

12. - 15.7.2018 - VIZOVICE

  • Date Sunday, 15 July 2018
  • Area: Rudolf Jelínek Destillery
  • Info: MASTERS OF ROCK FESTIVAL, den a čas bude upřesněn

14.7.2018 - TVRDOVICE

  • Date Saturday, 14 July 2018
  • Area: Camp
  • Info: Motohody

27.7.2018 - LIBEREC

  • Date Friday, 27 July 2018
  • Area: Areal Vesec
  • Info: Benátská! s Impulsem 2018

4.8.2018 - TÝNEC NAD SÁZAVOU

  • Date Saturday, 04 August 2018
  • Area: V Náklí
  • Info: Rock Park 2018, Čas koncertu: 20:00 hod.

11.8.2018 - BLATNO U HLINSKA

  • Date Saturday, 11 August 2018
  • Area: Letní parket
  • Info: + WITCHHAMMER

18.8.2018 - ČESKÝ TĚŠÍN

  • Date Saturday, 18 August 2018
  • Area: Park A. Sikory
  • Info: Rockování nad Olzou

8.9.2018 - MOHELNICE

  • Date Saturday, 08 September 2018
  • Area: Náměstí Svobody Mohelnice
  • Info: Dny Evropského dědictví

facebook

VISITOR COUNTER

190964
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
145
345
490
172216
6380
6048
190964
Your IP: 23.20.240.193
2018-05-22 11:25